Old & New
inspiracje z wapiennej piwnicy

Cześć kochani.

Czy czytacie blogi ? Jak zapatrujecie się na możliwość pisania i przelewania swojej pasji i swojego doświadczenia na „karty” netowe. Na dzielenie się tak naprawdę swoim życiem, bo Wasze ogrody to Wasze życie, czasami pasja od czasów dzieciństwa.
 
Każdy z nas miał jakiś początek tej wielkiej przygody, twórczości, która się znudzić nie może.
 
Moja historia zaczęła się raczej typowo – w momencie przeprowadzki z miasta na wieś zaraz po ślubie. A inspiracją do działania, a muszę przyznać – jako mieszczuch byłam totalnie nieee.. „zielona ” była stara ,kamienna, znajdująca się pod bardzo starym domem wapienna piwnica. Ten wapień zapoczątkował ogród jaki postanowiłam stworzyć u siebie. A do tego potrzebna była determinacja i poszukiwania bo piwnica niewielka i kamienia brak…..

O mnie

Cieszę się, że tu jesteś. Nie boję się marzyć.
Tworząc swoje miejsce na ziemi staram się podążać za głosem serca, kierując się miłością do natury, ogrodów, starych mebli, celebrując prostotę wiejskiego życia.

Agnieszka Krzowska

Projektantka ogrodów, blogerka i fotografka

Witaj na moim blogu, na którym dzielę się inspiracjami, zarażam pasją do działania, miłością do starych mebli i naturalnych materiałów.  Pragnę Cię  zainspirowć .

Zapraszam do podróży przez sielskie życie na farmie .